Okullar açıldığında saçlarım ne olacak diye düşünen çok genç kız var. Yepyeni bir yıl ve yepyeni bir ‘sen’ için harekete geçme vakti şimdi! Saçlarınız aslında sizin en değerli aksesuarınız.

Saçlarınızı parlatan mücevherleri doğru seçmeniz önemli. Elagan, taze ve duru bir görüntü sizin olsun ister misiniz? O zaman size anlatacağımız trendleri dikkate almanızı öneririz.

2013-2014 Okul Saç Modelleri Örgülü vurgular
Okul için ideal saç modellerinin başında, eğer saçlarınız uzunsa, örgülü vurgular geliyor. Düz saçlarınızı örgü detayları tamamlıyor.

2013-2014 Okul Saç Modelleri Dalgalar
Hollywood yıldızlarının saçlarını hepimiz kıskanırız. Her zaman bakımlı, canlı ve doğal dururlar. Siz de büyük dalgalar ve samimi bir gülümsemeyle onlar gibi olabilirsiniz.

2013-2014 Okul Saç Modelleri Kısacık
Ünlü kadınların son dönemde tercih ettiği saçları beğeniyor ve kendinize yakışacağını düşünüyorsanız saçlarınızı kestirin. Günlük yaşamda kırmızı rujlarla ve hafif dalgalarla heyecan katacağınız bu saç modeli çok özel.
2013-2014 Okul Saç Modelleri Doğallık
Bu sonbahar uzun saçları en doğal halleriyle bırakmak moda. Bu görüntü size yerine göre masum yerine göre seksi bir hava verir. Ünlü saç tasarımcılarının günlük yaşamda kadınlara önerdiği, ıslak saçlarınıza besleyici bir saç kremi ve yatıştırıcıyı uygulamak. Böylelikle tüm gün istediğiniz doğal görüntüsü sizin.2013-2014 Okul Saç Modelleri Topuzlar
Uzun saçlarınız sizi bunaltıyor fakat kestirmeye kıyamıyor olabilirsiniz. O zaman balerin topuzu yaparak onlardan kurtulun. Bu zarif saç modeli sizi daha duru gösterecek. Günlük hayatta da birçok kadının kullandığı bu model oldukça konforlu.