Devamlı aynı saç stillerini uygulamaktan sıkıldım diyorsanız, o özenle uzattığınız saçlarınız hep aynı modelde kalıyorsa bir değişiklik gerek diyorsanız aynaya baktığınızda size bir kaç önerimiz var.

atkuyruğu At kuyruğu
Şık ve ağır at kuyruğu yada gevşek ve dağınık at kuyruğu bir çok farklı at kuyruğu var. At kuyruklarını bantlar taçlar gibi çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.
Dipnot:At kuyruğunun ciddi ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız hafif dalgalı yapın farkı göreceksiniz.Düz saçlar Düz Saç
Bu saç stili hepiniz için oldukça basit görünebilir ama kıvırcık saçlı insanlar için köklü bir değişim. Sabah 20 -25 dakika ayırırsanız saçınıza muhteşem bir sonuç alırsınız.

Dalgalı Saçlar Dalgalı Saçlar
Şimdi tam tersi saç stiline gelelim. Doğal olarak düz saça sahip olanlar 20-25 dakikada kaliteli bigudiler ile nefes kesen saçlara sahip olabilirsiniz.
İpucu : Biraz daha eğlenceli ve seksi bir görünüm için gevşek bukleleri deneyin.
Topuz Topuz
Bu listede en basit saç modeli olabilir ama az zamanınız var ise kurtarıcı ve şık bir topuz her ortama uygun hale gelebilir. Gevşek sıkı yanı sıra çeşitli stilleri de vardır. Ayrıca tüm saç tipleri içinde uygundur.
Yarım toplama Yarım Toplama
Hızlı ve basit tarzının yanı sıra şık davetlerin vazgeçilmezlerinden biridir. Düz kıvırcık ve diğer saç stilleri için mükemmel bir seçenek hem saçınızın güzelliğini gösterebilirsiniz hemde saçınızı yarım toplayarak rahat edebilirsiniz. Aksesuarlar ile desteklerseniz yüzünüzün şeklini ortaya çıkararak güzelliğinizi ön plana taşır.Klasik örgü Klasik Örgü
Klasik bir örgü uzun saçlıların vazgeçilmezlerinden her zaman şık görünür. Katlar devreye girer güzel bir görüntü sağlar. Ancak tek dikkat etmeniz gereken örgünün karmaşık olamaması saçlarınız hafif düzeltirseniz daha güzel bir görünüm sağlarsınız. Örgü ne kadar uzun ve gür olursa o kadar güzel görünür.