Yazın herşey daha tatlı olur. Özellikle de güzellik ürünleri. Daha açık, daha parlak, taptaze ve rahat bir görünüm verirler. İşte yaz için ideal renkler, dinamik yanaklar ve renkli maskaların olduğu 2018 yaz trend makyaj ürünleri!

far paleti Far paleti ve kirpik kıvırıcı
Makyaj çantanızda canlı renklerin olduğu bir far paleti bulundurmak önemli. Işıltılı bej, günlük ve gece için kullanabileceğiniz naturel renkler ve mavinin tonlarının olduğu bir far paleti tercih edin. Kirpiklerinizin kıvrık durmasını sağlayan kirpik kıvırıcıyı da yanınıza almayı unutmayın.Koruyucu Pudra Koruyucu pudra
Yüzünüzün lekelenmemesi için güneş koruyucu kullanmanız önemli, güneş koruyucu pudralarla önleminizi alabilirsiniz.

Bronz Allık Bronz allık
Mozaik allıklar şeftali, bronz ve gold tonlarını karıştırarak doğal bronz bir efekt elde etmenizi sağlar. Bu bronzluk cildinize biraz sahil bronzluğu veriyor ve yapay durmamasını sağlıyor.
Hızlı Makyaj Hızlı makyaj
Hava çok sıcak ve nemliyse kremli ürünler sizin için en iyi sonucu verir. Bu yaz, allıkların yerini bu sevimli ve pratik ürünler alıyor. Yanaklarınıza tatlı renkler veren ürün, güneşte makyajmış gibi durmuyor.
Renkli Maskaralar Renkli kirpikler
Renkli maskaralar hiçbir zaman mütevazi değiller. Fakat bu üç heyecanlandıran kobalt mavi, sarı ve mint yeşil renkleri su geçirmez formülleriyle hep sizinle olacak favori renkler. Renkli maskaraları kullanırken sadece kirpik uçlarınıza sürmenizi öneriyoruz. Kirpik diplerineyse siyah sürün.
Ojeler Ojeler
Parmaklarınızı sezonun en trend, en canlı ve en taze renkleriyle süsleyin ya da tüm bu renkleri karıştırarak sürün.

Dudak Kalemi Dudaklar
Capcanlı dudaklar bu sezonun favorisi. Büyük dudak kalemlerinin delisiyiz. Pembenin bu tonunu yazın çok seviyoruz.