2013 yaz makyaj renkleriGüneşli havalarda hem cildinizi yormayıp hem de canlı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Temiz cildinizin üzerine uygulayacağınız şeker pembesi ya da turuncu krem allık, yüzünüze güneşin de etkisiyle ışıltı verecektir. Alıık sürmeden önce cildinizi iyi nemlendirecek bir krem kullanmalısınız.

Bu sezon iki renklilik moda. Kadınlar eyelinerı 3 çizgide sürüyor, muhteşem turunculuk her yeri sarıyor. Dünyaca ünlü makyaj tasarımcısı Gucci Westman anlatıyor: 2013 ilkbaharında nasıl giyiniyoruz ve yüzümüzde hangi gölgeleri kullanıyoruz? Buyrun.

Denizkabuğu pembesi gözler ve yanaklar
Yanardöner altın pembeyi düz ve şık olmak için kullanıyoruz bu sezon. Evet, ışıltılar olacak fakat bu parlak görünüm belli belirsiz durmaya özen gösteriyor başta.

Tamamen turuncu
Canlı turuncuyu kullanmak sizi inanılmaz canlı gösterecek. Dudaklarınızda ve yanaklarınızdaki bu dinamik dokunuş yazı beklemeden sizinle. Bu samimi, güneşli hava etkisini yakalamak size kalmış.

Renk bloklu eyeliner
Bir rengi seçmek mecburiyetinde değilsiniz. Rengarenk gölgeler yapmak, gözlerinizi daha da belirgin hale getirmek hakkınız. Göz kamaştırıcı olmak isteyenler buraya!

İki renkli manikür
Sonunda french manikürünü bir kenara bırakabileceğiz. Nasıl mı? Pembe ve kırmızı tonlarını bir araya getirerek. 10 dakikalık bir işlemle tırnaklarınız da renk bloğu trendine uyum sağlayabilir.

Deniz mavisi gözler
Mavinin hemen her halini göz makyajında kullananlardansanız, deniz mavisiyle gözlerinizi süslemenizi öneririz. Çünkü bu bahar Christian Dior ve Michael Kors defilelerinde mankenlerin gözlerini süsleyen bu tonlar sizi de ışıldatıyor.

Greyfurt pembesi dudaklar
Taze, net ve kusursuz ışıltıları sağlayan pembe ve mercan kırmızısı 2013 ilkbaharının vazgeçilmez renkleri arasında. Güzelliğinizi çarçabuk bir makyajla taçlandırmak istiyorsanız bu renk rujlar önerimiz.

Bronz coşkusu
Tamamen bronz etki yaratmaya hazır olun. Bronz ten sevenler bu trende bayılıyor. Gözlerde, dudaklarda ve tende koyuluk moda.

Şarap kırmızısı dudaklar ve yanaklar
Mora çalan bir renk. Şarap kırmızısı kıyafetlerde de trend. Makyajınızda tek bir bölgeye odaklanmak istiyorsanız bu iddialı renk güneşli sezonun trendleri arasında.