Modası geçmeyen saç trendleri arasında, at kuyruğu saç modelleri iddialı bir görünüm yaratır. Birden fazla bağlama şeklini kullanan kadınlar özellikle yaz aylarında bu modelleri tercih ediyor. Daha ferah, daha rahat ve kimi zaman daha doal bir görünüm sunan bu trend oldukça popüler.

2013 Yaz Atkuyruğu Saç Modelleri Beyoncé Knowles
Enseden atkuyruğu düz saçlarda kullanılıyor. Küt ve uzun saçlı kadınlara yakışan bu modelde saçlar enseden sıkıca toplayıp bir tutam saçınızı ayırıp, o tutamla saçınızı bağlayın. Kişinin tarzının tam bir vurgusu olan bu model, uzun saçlı kadınlar için ideal.
2013 Yaz Atkuyruğu Saç Modelleri Alessandra Ambrosio
Yandan atkuyruğu modeli asimetrik ve spor tarzı seven özgün kadınların tercihi. Uzun saçlı ve saçlarında ışıltılı gölgeler olan kadınlar farklı bir at kuyruğu aramakta haklı. Kişiden kişiye değişen modern bir tarzı oluşmak oldukça basit. Ambrosio’nun öndeki perçemlerini serbest bıraktığı gibi özgür bırakarak saçınızı yandan gevşek bir şekilde burgu yaparak toplayabilirsiniz. Bu size cool ve bohem bir silüet sağlar.


2013 Yaz Atkuyruğu Saç Modelleri Olivia Palermo
Tepeden atkuyruğu modeli, klasik atkuyrukları arasındadır. Sırt dekolteli elbise modellerinde veya şatafatlı takılarda kısacası öne çıkarmak istediğiniz saçlarınız değil de üzerinizdekiyse bu klasik atkuyruğunu tercih edin. Atkuyruğu tepeden toplarken hizayı belirlemeye dikkat edin ve tepenizde hafif bir volüm oluşturarak toplayın.2013 Yaz Atkuyruğu Saç Modelleri Taylor Swift
Kahküllü atkuyruğu modeli günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz bir model. Saçınızı arka ortadan toplamanız önemli. Bu kahküllü kadınlar için klasik bir saç modeli olmakla da ünlü. Kahkül kısmının kusursuz ve ön planda olmasına dikkat etmeli.
2013 Yaz Atkuyruğu Saç Modelleri Jessica Chastain
Saçlarınız kendinden dalgalıysa, dalgalı bir atkuyruğu deneyin. Şekil almayan saçlarınızı ön kısmını haffi kabartarak toplamanız doğal ve saçlarınızı canlı gösterek bir hamle. Çabasız şıklığı ve seksiliği öngören bu saç modeli her saç tipine de uyum sağlayabilir.