Modanın ve hayatın kesiştiği bir kış daha geliyor. Podyumlardaki zıt dokunuş kesinlikle göze çarpıyor! 2014 kış saç modellerine Marc by Marc Jacobs’ın volümlü saçları, Givenchy’nin funk halleri, Rodarte’nin prenses saçları hakim olacak.

Fakat en zarifi yine Prolenza Schouler’in kolay elde edilen duru görüntüsü… Pucci’nin podyumundaki dalgalı saçlarının yanı sıra, yepyeni sürpriz modeller de var! Peki sizin favoriniz hangisi olacak acaba?

2014 kışında kahküllü saç modellerini görecek miyiz dersiniz? Maskülen kesim saçlar olacak mı? Bu kış herkese yakışacak bir saç modeli var!

2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Atkuyruğu modeli
Dümdüz ve uzun saçlarınızı ense hizasından gevşek atkuyruğuyla kullanacaksınız. Saçlarınıza ıslak bir hava verip enseden toplayabilir ya da hafif kabartarak enseden atkuyruğu modelini deneyebilirsiniz.
2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Yandan kahkül modeli
Geniş alnı olan kadınlara önereceğimiz bir detay 2014 kışının gözdesi. Yandan kahküllü saç modelleri toplu ve açık saçlarda güzel duran bir detay. Kahküllü modeller yerine göre volümlü saçlarda, bazen dümdüz olarak bazense ıslak efektli düz saçlarda kullanılıyor.2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Tamamlanmamış saçlar
Doğal görüntüyü sevenler, saçlarını kurttuktan sonra çok az bir uygulamayla istedikleri görüntüye kavuşacak. Çabasız şıklık ve rahat görüntüyü elde etmek çok basit. Sadece saç uçlarını düzleştirmeniz bile yeterli olabilir.
2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Örgülü saç modelleri
Örgüyle kıyaslanabilecek başka hiçbir şey yok. Örgü detayları, balıksırtı örgüler ve tek örgü kullanımı 2014 kışını fetedecek. Yerine göre seksi yerine göre çok masum bir silüet veren örgüler saçınızın en özel akseusarı oluyor.
2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Yarım dalgalı saçlar
Yumuşak ve havalı saçlar mı dediniz? Küçük efektlerle doğal dalgaları elde etmek mümkün. Saç spreyini yanınızda bulundurmanız önerimiz.

2013 Sonbahar Kış Saç Modelleri Dümdüz saçlar
İpeksi bir düzlükten daha seksi bir saç modeli var mı? Düz ve duru bir görüntü saçları sağlıklı gösteren önemli bir nokta. Ortadan ve yandan ayırılarak kullanacağınız saçlarınız harika görünecek.