Mayıs ayı geldi çattı. Güneş sıkça beliriyor ve kadınlar yenilenme dönemine giriyor. Nasıl bir yenilenmden mi bahsediyoruz? Saçlarını yaza hazırlamak istiyorlar, rengarenk giyinmek ve tamamen bakımlı bir kadın olmak.

Ünlülerin kahküllü hallerinden esinlenerek kendinize en iyi giden saç modelini bulabilirsiniz. Yazın sıcaklığını, saç renginizi ve yüz hatlarınızı düşünerek tabiki. Biz Jessica Biel’e kahkülsüz halini çok yakıştırıyoruz. Bakalım siz beğenecek misiniz!

2013 Kahküllü Saç Modelleri Jessica Biel
Bembeyaz bir gülümseme, masmavi bakışlar ve kalın bir kahkül. Kadraj için tüm gerekli olan da bu zaten. Fakat bu kalın ve uzun kahkül kesimi Biel’in yüzünü perdeliyor gibi.

2013 Kahküllü Saç Modelleri Kim Kardashian
Kardashian yeni kestirdiği kahküllerini içe doğru hafif bombeli bir formda kullanıyor. Kardashian ne yapsa kendine yakıştırmasını bilenlerden!

2013 Kahküllü Saç Modelleri Vanessa Hudgens
Hudgens için kahkül iyi bir fikir. Saçları zaten parıldıyor ve oldukça gür. Fakat uzunluğu ve kesimi gerçekten ona göre değil. Hudgens saçındaki bu peruk görüntüsünden bir an önce kurtulmalı.
2013 Kahküllü Saç Modelleri Kate Moss
Saçlarının boyu ve formu kahküllerle o kadar iyi bir uyum içinde ki Moss’un kahkülsüz halini kabul etmiyoruz. Kişiliğine ve duruşuna yakıştırdığımız kahkül kesimi Moss’ta bizim de favorimiz.