Bu yıl doğallık moda demiştik. Doğal saç renklerinizi korumanın ve biraz hareketlendirmenin zamanı şimdi! Her kadın hayatında bir dönem açık saç tonlarını denemiştir. Fakat o dönem çoktan bitti! Şimdi devir doğal renklerin devri.

Teninize en iyi giden saçların kendi saç renginiz olduğunu hatırlatalım ve Hollywood yıldızlarının koyu renk saç tercihlerine bir göz atalım!

2013 Doğal Saç Rengi Modası Mila Kunis
Orta kahve gölgelerle renklendirilen kahverengi saçlar Mila Kunis’e çok yakışıyor. Koyu saçlarınızdan sıkıldıysanız, saç renginizin bir kaç ton açığında gölgeler deneyin.

2013 Doğal Saç Rengi Modası Katie Holmes
Saçlarını her boyda kullanan Holmes’a koyu kumral saçlar çok yakışıyor. Bu saç renginden vazgeçmeyen Holmes’un gözlerini ön plana çıkaran bu rengi, renkli gözlüler çok iyi taşıyor.
2013 Doğal Saç Rengi Modası Eva Longoria
Orta esmer bir teniniz varsa, koyu saçlarınız sizi boğabilir. Yüzünüzün etrafındaki saçlara biraz öncelik tanıyın ve ışıltı katın.

2013 Doğal Saç Rengi Modası Angelina Jolie
Jolie’nin orta kahve rengi saçlarının ışıltı saçan bir özelliği var. Bu rengi ele etmek isteyenler çikolata kahve rengini saçlarına uygulamalı.

2013 Doğal Saç Rengi Modası Megan Fox
Fox’un kopkoyu saçları onu daha cezp edici gösteriyor. Masvavi gözlerine seksi bir dokunuş katan koyu saçlar bir başka güzel.