At kuyuruğu seçimi kendi serüvenini seçmek gibidir. Alçak, tepeden veya yarı atkuyruğu sizin serüveniniz hangisi? Düz saçlarla kullanılan atkuyruğunu, kıvırcık saçlara en iyi giden modelleri, nostaljik bir hava sağlayanları ve tüm saç tiplerine en iyi giden atkuyruğu modellerini inceliyoruz şimdi.

ensede atkuyruğu Enseden atkuyruğu
Beyoncé’nin uzun saçlarını düz ve toplu kullanması harika. Ense hizası at kuyrukları zarif bir görünüm için ideal. Kuru ve düz saçlarınızı ense hizasından toplamak güçlü ve kendinden emin bir silüet için yeterli.
yandan atkuyruğu Yandan atkuyruğu
Jessica Alba asimetriyi seviyor. Uzun saçlarını ense hizasında yandan toplayıp atkuruğunu öne alarak yaka detayını öne çıkarıyor.

kahküllü atkuyruğu Kahküllü atkuyruğu
Orta arkadan saçlarınızı toplayıp perçemlerinizi önde bırakmanız önemli. Saçlarınızın doğal haliyle uygulayabileceğiniz bu model günlük kullanımlar için ideal.

dağınık atkuyruğu Dağınık at kuyruğu
Saçlarınıza su dalgası efekti verdikten sonra Kate Hudson gibi ense hizasından toplayıp, tepesini kabartın. 60’lı yılların etkisini taşıdığınız atkuyruğunuzla geceye hazırsınız.
dinamik atkuyruğu Dinamik at kuyruğu
Miranda Kerr’in arka ortadan topladığı atkuyruğu sayesinde saçlarındaki ışıltılar daha da belirgin. Bu saç modelinde en önemli detay: Saç uçları. Düz gelen saçların uçlarında narin bir kıvrım var. İşte bu kıvrım sayesinde saçlar daha canlı gözüküyor.
tepeden atkuyruğu Tepeden atkuyruğu
Nina Dobrev’in sırt dekoltesini ortaya çıkarmak için saçlarını tepeden toplatması şart. Bu detayı atlamayan güzel yıldızın tepeden gelen atkuyruğu hem kıyafetine hem de yüz şekline uygun. Kıyafetleriniz atkuyruğu hizalarında önemli bir belirleyici.
yüksek ve dalgalı atkuyruğu Yüksek ve dalgalı
Saçlarınız dalgalı ve kontrol edilemez haldeyse onları hemen toplayın. Tepeden volümlü atkuyrukları sizin için ideal. Saçlarınızın ön kısmını hafif kabarık bırakarak saçlarınızı yüksekten toplayın. At kuyruğunuz diğerlerininkinden daha canlı ve daha havalı.