Bu yazın en zengin renk skalasına sahip olduğunu düşünmeyen var mı? Saçlarda da aynı etkiyi gördük. Sıradışı renklerde gölgeler, cesur balyajlar bir yana; ana renge dönüş akımı da 2017’de başladı. Hala yazlık imajınızı seçemediyseniz, 2017 Yaz Saç Renkleri Rehberi’yle sezonun en güzel saç renklerini açıktan koyuğa doğru incelemeye başlayalım.

Bebek sarısı gerçek bir yaz klasiği olarak 2017 moda günlüğüne imza attı. Ten renginize uygun farklı tonları seçebilirsiniz.


Bu yazın en iddialı saç rengi, renkli gölge ve balyajlar oldu. Başta pembe ve mavi olmak üzere saçların arasına gökkuşağı karıştırmak imaj tazelemenin en neşeli yolu!


Bal ve karamel alt tonları her yaz çok seviliyor. Karamel bir saç rengi üzerine ince bal köpüğü aydınlatmalar deneyebilirsiniz.


Daha küllü karamel renkleri özellikle bronz teninize çok yakışacak.Beyaz bir teniniz varsa bakırın karamel alt tonlarını kullanabilirsiniz. Bu renk yüze çerçeve etkisi yaparak muhteşem bir vurgu sağlıyor.


Bakırın çikolata tonları da sezonun en kolay kullanılabilen saç renklerinden… Herkese çok yakışıyor. Üstelik kış sezonunda da rengi değiştirmenize gerek yok!


Radikal bir saç rengi değişikliği istemezseniz, dip renginin birkaç ton açığıyla gölge yaptırmayı deneyin.Bu küçük bir değişim, fakat oldukça etkili! Yüz ifadenizin değiştiğini fark edeceksiniz. Daha sağlıklı ve aydınlık görünecek.


Ana renge dönüş yaşanırken ufak değişiklikler de yapılmadan geçilmiyor. Siyah, koyu kestane gibi doğal renklerle gölge deneyin.