Saçlarınızı kestirmek istediğinizde sürekli kararsız kaldığınızı biliyoruz. Bu yüzden size yaz sezonunun en güzel saç kesimlerini seçerek yardım etmek istedik. Biraz ilham alalım, sonra doğru kuaföre!

Cameron Diaz : Hafif katlı yuvarlak küt kesim sivri ve kemikli br yüzünüz yoksa size de çok yakışacak. (Foto 1)

Michelle Williams : ‘Zamanım yok ama stilim var’ diyorsanız modası geçmeden maskülen bir kesim deneyebilirsiniz. Özellikle oval yüzlere çok yakışıyor. (Foto 2)

Rose Byrne : Sezonun en favori saç kesimi kahküllü orta boy oldu. Düz saçlarınız varsa mutlaka deneyin. (Foto 3)

Viola Davis : Rüzgardan savrulmuş gibi görünen bu kahküller bu sezon çok sevildi. (Foto 4)

Olivia Wilde : Orta boy bir saç herkese çok yakışıyor. Sofistike ve yazlık bir stil için rahatlıkla deneyebilirsiniz. (Foto 5)

Nicole Richie : Hafif dalgalarla hacimlendirilebilen bu ara boy Nicole gibi ince saçlılar için mükemmel bir model… Kahküllerle görünümü zenginleştirin. (Foto 6)

Ali Larter : Asimetrik kesimle seksi saçlar arasına katılan yıldızdan bu sezon da çok ilham alınacak gibi görünüyor. (Foto 7)

Jennifer Aniston : Uzatmaya çalıştığınız saçlarınız varsa geçiş döneminde böyle kestirin. Hem çok daha şekilli uzayacak, hem de kolay şekillenecektir. Uçlarını inceltin. ( Foto 8 )

Vanessa Hudgens : Düz kesimli uzun saçlarınızı katlarla hareketlendirin. (Foto 9)

Taylor Swift : Sadece önden katlı, arkadan V ya da U şeklinde görünen saçlar her yaz çok seviliyor. Dalgalı saçlarınız varsa bu modeli tercih etmeyin. (Foto 10)