69’uncu Altın Küre Ödülleri bugüne damgasını vurdu. Sizin için gecenin en iyi saç modellerini seçtik. Oscar’ın habercisi sayılan Altın Küre ödüllerinin 69’uncusu, Beverly Hills’de düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu. CNBC-e ve e2’den canlı olarak yayınlanan ödül töreni klasikleşen ‘Kırmızı Halı’ seremonisi ile başladı.

Gecede ünlü yıldızlar arasında şıklık yarışı yaşandı. cheap soma overnight delivery Angelina Jolie, Natalie Portman, Mila Kunis, Charlie Theron gibi ünlü yıldızlar güzellikleriyle büyüledi.

Altın küre ödül gecesinde ünlü kadınların kullandığı saçlar arasında topuz modelleri dikkat çekti. Takipçilerimiz bilirler, özel gün ve gecelerde önerdiğimiz saç modeli her zaman topuz olmuştur. Sırt veya göğüs dekolteli bir elbise ile topuz muhteşem görünebiliyor. Gece kıyafetlerinde topuzun amacı, güzelliğinizi tamamen ortaya çıkartmak ve ilgiyi saçlardan çok boynunuza ve yüzünüze çekmesidir.

Yenisacmodelleri ekibi olarak sizin için gecenin en iyi 10 topuz modelini seçtik. Bizim saç ve makyajdaki birincimiz Jessica Alba; bakalım siz kimi seçeceksiniz.