2011 yazında da tepede topuz modelleri revaçta. Uzun saçların kurtarıcısı topuzlar hem şık hem de spor olarak tercih edileceği gibi kuaföre gitme ihtiyacı da hissettirmiyor.

Tepede topuz, uzun saçlı kadınlar için hayat kurtaran cinsten. Şık bir davette de, günlük hayatta da oldukça güzel ve göz alıcı bir etkiye sahip. Gece dışarı çıkacağınız zaman elbisenizin en güzel tamamlayacısı, sabah evden çıkarken hemen saça şekil vermek için yapılabilecek basit bir model… Tepede topuz bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor.

Keza, gözlemlediğimiz üzere dünyaca ünlü kadınlar özel gecelerde saçlarda topuz modelleri kullanarak şıklıklarını çok güzel tamamlıyorlar.

Sizlere dünyaca ünlü kadınların özel gecelerde kullandığı topuz modellerinden bir demet hazırladık, buradan anlayacağınız üzere bu yaza damgasını topuz saçlar vuracaktır. Unutmayın ki, yaz aylarının kurtarıcısı da aynı zamanda topuz saçlardır. Açık saç ense kısmında terleme yapar, topuz saç ise serinlemenize yardımcı olur. Hem modadan geri kalmamış olun, hem de yaz modasına uyum sağlayın.

Bizce harika bir kurtarıcı !